ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Kino Ponrepo – Bio Konvikt

Částečně přístupný
Kontakty

Bartolomějská 211/11
Praha 1

telefon +420 226211866


email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Přístupnost objektů
Obtížný povrch ANO Obtížný sklon ANO Bezbariérový vstup hlavním vchodem NE Bezbariérový vstup bočním vchodem ANO Schody ANO Točité schodiště ANO Výtah běžný NE Plošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu NE Ližiny nebo rampa ANO Úzké dveře nebo průjezdy ANO Přístupná toaleta NE Částečně přístupná toaleta ANO Nepřístupná toaleta ANO

Vstup:

Hlavní vstup do objektu je z ulice Bartolomějská přes + 1 schod (výška 12 cm, hloubka 28 cm, šířka 260 cm). Dveře jsou dvoukřídlé (šířka 2x 71 cm), otevírají se mechanicky směrem dovnitř. K pokladně (pult výška 100 cm), která se nachází naproti vstupu, vede schodiště (+ 8, + 2 schody).

Od hlavního vstupu vede do předsálí schodiště (- 7, -3 schody). Dvoukřídlé dveře (šířka 2x 72 cm) do foyer se otevírají mechanicky směrem ven.

Vedlejší vstup je k dispozici přes Konviktský dům. Pro pěší vedou do dvora z ulice Bartolomějská (vpravo od hlavního vstupu) vrata (šířka 109 cm), která se otevírají směrem dovnitř. Před vraty je vyrovnávací rampa (sklon 18 %, šířka 110 cm, délka 30 cm). Zvonková signalizace s obousměrnou komunikací (výška 138 cm, odsazení od rohu 24 cm) je umístěna vlevo u vrat. Následuje domovní průchod a další vrata (šířka 106 cm). Ve dvoře je cca 6 m rovná cesta, další úsek je v proměnlivém sklonu (až 10 %). Dvůr má nerovný povrch.

Dveře vedlejšího vstupu jsou dvoukřídlé (šířka 2x 72 cm), otevírají se mechanicky směrem dovnitř. Před vstupem je rampa (sklon 12,5 %, šířka 110 – 122 cm, délka 130 cm) bez madla. Manipulační prostor nad rampou je dostatečný.

Interiér:

Do předsálí vede chodba a jednokřídlé dveře (šířka křídla 90 cm), které se otevírají mechanicky směrem ven. Ve dveřích je práh (výška 3 cm). Vpravo na konci chodby se nachází toaleta. Dveře z foyer do sálu jsou dvoukřídlé (šířka 2x 76 cm). Ve dveřích je opět práh (výška 3 cm). V sále jsou dvě vyhrazená místa po levé a pravé straně hlediště.

Výtah:

Výtah v objektu není.

WC:

V přízemí je k dispozici nepřístupná toaleta s úpravou (dveře šířka 80 cm; kabina šířka 197 cm, hloubka 130 cm). WC mísa je vybavena jedním sklopným a jedním pevným madlem.

Galerie:
Kino Ponrepo – Bio Konvikt   Kino Ponrepo – Bio Konvikt   Kino Ponrepo – Bio Konvikt   Kino Ponrepo – Bio Konvikt   Kino Ponrepo – Bio Konvikt   Kino Ponrepo – Bio Konvikt   Kino Ponrepo – Bio Konvikt   Kino Ponrepo – Bio Konvikt
Mapa