ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Meet Factory

Částečně přístupný
Kontakty

Ke Sklárně 3213/15
Praha 5

telefon +420 251551796


email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Přístupnost objektů
Obtížný povrch NE Obtížný sklon ANO Bezbariérový vstup hlavním vchodem ANO Bezbariérový vstup bočním vchodem NE Schody NE Točité schodiště NE Výtah běžný NE Plošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu NE Ližiny nebo rampa NE Úzké dveře nebo průjezdy ANO Přístupná toaleta NE Částečně přístupná toaleta ANO Nepřístupná toaleta ANO

Vstup:

Přístupový chodník od zastávky tramvaje k objektu má asfaltový povrch a proměnlivý sklon (až 15 %). Prostor před vstupem je dlážděný zámkovou dlažbou se sklonem (max. 8 %). Dvoukřídlá vstupní vrata (šířka 2x 142 cm) jsou opatřena menšími dveřmi (šířka 77 cm) s prahovou kovovou lištou (výška 4 cm). Pro bezbariérový přístup lze otevřít levé křídlo vrat. Zvonková signalizace (výška 158 cm) je umístěna vpravo u dveří.

Interiér:

Pro běžnou veřejnost je určeno pouze přízemí budovy, v patře se nachází administrativní zázemí a ateliéry.

Ve vstupní hale se nachází pokladna s barem (pult výška 120 cm) a hygienické zázemí s upravenou kabinou.

Z haly vede otevřený průchod do výstavních prostor, jednokřídlé dveře (šířka 89 cm, práh výška 2 cm) do divadelního sálu, dvoukřídlé dveře (šířka 2x 136 cm) do hlavního sálu a dvoje po sobě následující dvoukřídlé dveře (1. dveře šířka 2x 70 cm, 2. dveře šířka 2x 65 cm) do dvora, kde probíhají kino projekce.

Manipulační prostor v interiéru je dostatečný, všechny průchody s výjimkou přístupu do dvora jsou širší než 80 cm. Podlahy jsou betonové s lehkými nerovnostmi, pouze ve výstavním sálu tvoří betonový práh převýšení (výška 2 cm).

Výtah:

V budově je pouze technický výtah.

WC:

Částečně přístupná toaleta (dveře šířka 90 cm; kabina šířka 203 cm, hloubka 239 cm) je samostatná a nachází se v přízemí. Jednokřídlé dveře do WC jsou označené a otevírají se mechanicky směrem ven. Přístup k míse z pohledu od vstupu do kabiny je zprava. Prostor pro vozík vedle WC mísy je dostatečný (šířka 86 cm). Toaletní mísa je vybavena jedním sklopným madlem a jedním pevným madlem, které je vertikálně kotveno v podlaze.

Parkování:

Vedle budovy je parkovací plocha bez vyhrazeného parkovacího stání.

Poznámky:

Mapováno 12/2017

Galerie:
Meet Factory   Meet Factory   Meet Factory   Meet Factory   Meet Factory   Meet Factory
Mapa