ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Písecká brána

Přístupný
Kontakty

K Brusce 208/5
Praha 6

telefon +420 233321313

mobil +420 724737352

email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Přístupnost objektů
Obtížný povrch ANO Obtížný sklon NE Bezbariérový vstup hlavním vchodem ANO Bezbariérový vstup bočním vchodem ANO Schody NE Točité schodiště NE Výtah běžný NE Plošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu NE Ližiny nebo rampa NE Úzké dveře nebo průjezdy NE Přístupná toaleta ANO Částečně přístupná toaleta ANO Nepřístupná toaleta ANO

Vstup:

Do objektu Písecké brány je přístup možný z ulice K Brusce: z jižní strany od letohrádku, ze severní strany od parku Charlotty Masarykové. Vstup je možný bránou s oboustranně umístěnými vstupními dveřmi. Ke vstupu se využívá vždy pravý vchod jednokřídlými dveřmi (šířka 117 cm), otevírají se mechanicky směrem dovnitř, z vnitřní strany jižního vstupu je vyšší práh (výška 3–5 cm), z vnitřní strany severního vstupu je snížení v místě prahu nižší (výška 2 cm). Mezi dveřmi je z obou stran dvoukřídlá brána (šířka průchodu 267 cm), otevírá se mechanicky směrem dovnitř, vstup se otevírá pouze v době konání některých akcí.

Interiér:

Za vstupem do brány z jižní strany vede z dvorany vpravo vstup do kavárny/restaurace. Vstupní dveře jsou dvoukřídlé (hlavní křídlo šířka 84 cm, šířka průchodu 116 cm) s prahem (výška do 2 cm), otevírají se mechanicky směrem dovnitř. Vybavení tvoří stoly (výška 75 cm, podjezd 70 cm; výška 71 cm, bez podjezdu; výška 110 cm, podjezd 97 cm) s mobilními židlemi a barovým pultem (výška 118 cm). V prostoru dvorany se umísťují volně stoly a židle patřící ke kavárně/restauraci.
Na přelomu roku 2014/2015 se předpokládá úprava interiéru restaurace a zkvalitnění přístupnosti a vybavenosti toalet.

Výtah:

Celý prostor je v uliční úrovni.

WC:

Přístupná a částečně přístupná toaleta jsou součástí běžných WC umístěných u severního vstupu. Vstup je ze dvorany dvoukřídlými vraty (šířka průchodu mezi patníky 2x 84 cm) s prahem (výška 2 cm, hloubka 39 cm), otevírají se mechanicky směrem dovnitř společné předsíně pro oddělení WC muži a WC ženy. Přístup na toalety není vyznačen symbolem přístupnosti.
Ze společné předsíně vlevo je vstup do předsíně oddílu WC ženy jednokřídlými dveřmi (šířka 92 cm), otevírají se mechanicky směrem dovnitř, jsou opatřeny oboustranně madlem (výška 107 cm), klika je umístěna vysoko (výška 120 cm). Podél běžných kabin a umyvadel (min. šířka průchodu 81 cm) je v konci chodby vstup do přístupné toalety (dveře šířka 101 cm; kabina min. rozměry šířka 166 cm, hloubka 222 cm). Přístup k míse WC je z pohledu od vstupních dveří zleva (šířka 150 cm), mísa WC je opatřena šikmým pevným madlem a sklopným madlem na stojce kotvené do podlahy.
Ze společné předsíně vpravo je vstup do předsíně oddílu WC muži jednokřídlými dveřmi (šířka 92 cm), otevírají se mechanicky směrem dovnitř, jsou opatřeny oboustranně madlem (výška 107 cm), klika je umístěna vysoko (výška 120 cm). Podél běžných kabin, pisoárů a umyvadel (min. šířka průchodu 86 cm) je v konci chodby vstup do dispozičně zrcadlově řešené částečně přístupné toalety (dveře šířka 101 cm; kabina min. rozměry šířka 160 cm, hloubka 183 cm). Přístup k míse WC je z pohledu od vstupních dveří zprava (šířka 130 cm), mísa WC je opatřena pouze šikmým pevným madlem.
Uvnitř provozovny restaurace je k dispozici další běžná toaleta.

Parkování:

Vyhrazené parkovací stání pro osoby s omezenou schopností pohybu není k dispozici.

Poznámky:

Mapováno 10/2018

Galerie:
Písecká brána   Písecká brána   Písecká brána   Písecká brána   Písecká brána   Písecká brána   Písecká brána
Mapa