ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Dvort - zdravotní potřeby a zdravé obouvání

Přístupný
Kontakty

Mazurská 484/2
Praha 8

telefon +420 283024137


email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Přístupnost objektů
Obtížný povrch NE Obtížný sklon ANO Bezbariérový vstup hlavním vchodem ANO Bezbariérový vstup bočním vchodem NE Schody NE Točité schodiště NE Výtah běžný NE Plošina nebo výtah jen pro osoby s omezenou schopností pohybu NE Ližiny nebo rampa NE Úzké dveře nebo průjezdy NE Přístupná toaleta NE Částečně přístupná toaleta NE Nepřístupná toaleta NE

Vstup:

Prodejna zdravotnických potřeb se nachází v přízemí Polikliniky Mazurská. Přístupová cesta k budově polikliniky od zastávky MHD vede částečně po silnici v podélném sklonu (6 – 8 %). Dvoukřídlé vstupní dveře se otevírají automaticky do stran. Šířka průjezdu je dostatečná. Z prostorného zádveří vedou do interiéru další totožné dveře.

Interiér:

Vstupní dveře prodejny jsou jednokřídlé (šířka 80 cm) a otevírají se mechanicky směrem dovnitř. Manipulační prostor v interiéru je dostatečný. Pult je ve výšce 103 cm.

Výtah:

Prodejna se nachází v přízemí.

WC:

V prodejně není WC, využít lze toaletu v poliklinice. Částečně přístupná toaleta (dveře šířka 80 cm; kabina šířka 140 cm, hloubka 146 cm) je samostatná a nachází se v přízemí hlavní budovy. Jednokřídlé dveře do WC jsou označené a otevírají se mechanicky směrem ven. Přístup k míse z pohledu od vstupu do kabiny je zprava. Prostor pro vozík vedle WC mísy je omezený (šířka 73 cm). Toaletní mísa je vybavena jedním pevným a jedním sklopným madlem. Kabina je uzamčená, klíč je k dispozici na vrátnici.

Parkování:

K dispozici je 1 vyhrazené parkovací stání, umístěná na parkovišti cca 50 m od objektu. Chybí nájezd na obrubník.

Poznámky:

Mapováno 12/2015.

Galerie:
Dvort - zdravotní potřeby a zdravé obouvání   Dvort - zdravotní potřeby a zdravé obouvání   Dvort - zdravotní potřeby a zdravé obouvání
Mapa