ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Bankomat ČS

Přístupný
Kontakty

Lhotecká 2109/2
Praha 4
email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Popis:

Bankomat je umístěn uvnitř objektu KAUFLAND, za hlavním vchodem. Dvoukřídlé dveře hlavního vstupu se otevírají automaticky do stran. Šířka průjezdu je dostatečná. Podzemní parkovací stání jsou přístupná výtahem. Manipulační prostor u bankomatu je dostatečný. Bankomat je volně stojící. Nejvýše umístěné tlačítko je ve výšce 120 cm, čtečka na kartu ve výšce 94 cm, otvor pro platební kartu je ve výšce 102 cm. Otvor pro výdej bankovek je ve výšce 79 cm.

Výtah:

Výtah (automaticky otevírané dveře šířka 130 cm; klec šířka 155 cm, hloubka 260 cm) spojuje přízemí až -1. patro. Manipulační prostor před výtahem je dostatečný. Klec je vybavena madlem (výška 90 cm) a sklopným sedátkem. Ovladač na nástupních místech je ve výšce max. 106 cm, maximální výška ovladačů uvnitř klece je 100 cm.

Parkování:

U objektu je více než 5 vyhrazených parkovacích stání.

Poznámky:

Bankomat je přístupný, je-li nejvyšší ovládací prvek i výstupy ve výšce do 120 cm. Bankomat je částečně přístupný, je-li nejvyšší ovládací prvek i výstupy ve výšce 121 - 126 cm. Bankomat je nepřístupný, je-li nejvyšší ovládací prvek i výstupy ve výšce nad 126 cm. O přístupnosti rozhodují vnější bariéry, zejména přístup k bankomatu.

Mapováno 6/2022