ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Bankomat ČS

Přístupný
Kontakty

Plzeňská 233/8
Praha 5
email  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB 

Popis:

Bankomat je umístěn v objektu OC NOVÝ SMÍCHOV poblíž obchodu CCC. Dvoukřídlé dveře hlavního vstupu se otevírají automaticky do stran. Šířka průjezdu je dostatečná. Z prostorného zádveří vedou do obchodní pasáže další totožné dveře. Parkovací stání se nacházejí v podzemním parkovišti přístupném výtahem. Manipulační prostor u bankomatu je dostatečný. Bankomat je volně stojící. Nejvýše umístěné tlačítko je ve výšce 115 cm, čtečka na kartu ve výšce 91 cm, otvor pro platební kartu je ve výšce 97 cm. Otvor pro výdej bankovek je ve výšce 78 cm.

Výtah:

Výtah (automaticky otevírané dveře šířka 90 cm; klec šířka 110 cm, hloubka 134 cm) spojuje - 3. až 2. patro. Manipulační prostor před výtahem je dostatečný. Klec je vybavena madlem (výška 89 cm) a zrcadlem naproti dveřím. Sklopné sedátko v kleci chybí. Ovladač na nástupních místech je ve výšce max. 102 cm, maximální výška ovladačů uvnitř klece je 112 cm.

Parkování:

V podzemním parkovišti je více než 5 vyhrazených parkovacích stání.

Poznámky:

Bankomat je přístupný, je-li nejvyšší ovládací prvek i výstupy ve výšce do 120 cm. Bankomat je částečně přístupný, je-li nejvyšší ovládací prvek i výstupy ve výšce 121 - 126 cm. Bankomat je nepřístupný, je-li nejvyšší ovládací prvek i výstupy ve výšce nad 126 cm. O přístupnosti rozhodují vnější bariéry, zejména přístup k bankomatu.

Mapováno 4/2022