ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Bankomat ČS

Přístupný
Kontakty

Hradební 5440/1
Jihlava
Popis:

Bankomat je součástí pobočky ČS v obchodním centru OC City a je umístěn uvnitř pobočky. Přístup z ulice U Dlouhé stěny je bezbariérový bez převýšení. Hlavní vstupní dveře do objektu se otevírají automaticky do stran. Šířka průjezdu je dostatečná. Z prostorného zádveří vedou totožné dveře do pasáže obchodního domu. Hlavní vstupní dveře do pobočky jsou dvoukřídlé a otevírají se automaticky do stran. Šířka průjezdu je dostatečná. Manipulačního prostor u bankomatu je dostatečný. Bankomat je volně stojící. Nejvýše umístěné tlačítko je ve výšce 115 cm, výška středu monitoru je 113 cm, otvor pro platební kartu je ve výšce 106 cm, otvor pro výdej účtenek ve výšce 117 cm. Otvor pro výdej bankovek je ve výšce 82 cm.

Parkování:

U objektu OC City je v podzemním parkovišti více než 10 vyhrazených parkovacích stání přístupných výtahem (automaticky otevírané dveře šířka 90 cm; klec šířka 120 cm, hloubka 140 cm) spojuje - 2. až 2. patro. Manipulační prostor před výtahem je dostatečný. Klec je vybavena madly (výška 91 cm) a zrcadlem na boční stěně. Sklopné sedátko v kleci chybí. Ovladač na nástupních místech je ve výšce max. 102 cm, maximální výška ovladačů uvnitř klece je 84 cm.

Poznámky:

Bankomat je přístupný, je li nejvyšší ovládací prvek i výstupy ve výšce do 120 cm. Bankomat je částečně přístupný, je li nejvyšší ovládací prvek i výstupy ve výšce 121 - 126 cm. Bankomat je nepřístupný, je li nejvyšší ovládací prvek i výstupy ve výšce nad 126 cm.