ikona objektyOBJEKTY

služby, kultura, zdravotnictví ...

ikona dopravaDOPRAVA

individuální a hromadná

ikona zelenZELEŇ

zahrady, parky,
stezky

ikona mapaMAPA

systém zobrazení objektů na mapě

CZ / EN

Bankomat ČS

Přístupný
Kontakty

Radniční 3400
Most
Popis:

Bankomat je umístěn uvnitř obchodního centra CENTRAL v 1. patře. Upravený vstup se nachází v ulici J. Průchy. U vstupu je krátký nájezd (sklon 8 %, délka 100 cm). Hlavní vstupní dveře do objektu se otevírají automaticky do stran. Šířka průjezdu je dostatečná. Z prostorného zádveří vedou do obchodu totožné dveře. Manipulační prostor u bankomatu je dostatečný. Pro přístup do 1. patra je k dispozici výtah. Bankomat je volně stojící. Nejvýše umístěné tlačítko je ve výšce 107 cm, výška středu monitoru je 103 cm, otvor pro platební kartu je ve výšce 105 cm, otvor pro výdej účtenek ve výšce 116 cm. Otvor pro výdej bankovek je ve výšce 82 cm.

Výtah:

Výtah (automaticky otevírané dveře šířka 90 cm; klec šířka 128 cm, hloubka 160 cm) spojuje -1. až 2. patro. Manipulační prostor před výtahem je dostatečný. Klec je vybavena madlem (výška 90 cm) a zrcadlem na boční stěně. Sklopné sedátko v kleci chybí. Ovladač na nástupních místech je ve výšce max. 103 cm, maximální výška ovladačů uvnitř klece je 107 cm.

Parkování:

U objektu je 10 vyhrazených parkovacích stání.

Poznámky:

Bankomat je přístupný, je li nejvyšší ovládací prvek i výstupy ve výšce do 120 cm. Bankomat je částečně přístupný, je li nejvyšší ovládací prvek i výstupy ve výšce 121 - 126 cm. Bankomat je nepřístupný, je li nejvyšší ovládací prvek i výstupy ve výšce nad 126 cm.